EğlenceGenelTarifler

En Tatmin Edici En Rahat 8 Sex Pozisyonu

Seks yapma isteğinizin azalması durumunda, yatak odası stratejinizi yeniden gözden geçirme zamanı gelmiş demektir. Seks asla zor ve rahatsız edici olmamalı…

A pozisyonu önceki partneriniz için işe yarasa bile, yeni partnerinizle bu durum çok farklı olacaktır. Rahat sex pozisyonları ile klitoral uyarımı (ve sizin zevkinizi) ön planda tuttuk. Yapmanız gereken tek hazırlık iletişim kurmaktır.

1. Cızırtılı misyoner

Klasik misyonere yeni bir deneyim katarak bacaklarınızı açmak yerine, partnerinizin bacaklarının vücudunuza yaslanmasını ve karşılıklı genital dokunuşa izin vermesini sağlayın. 

2. Yastığın üstüne oturmak

En sevdiğiniz yastığı alın ve daha fazla destek için pelvisinizin altına yerleştirin. Dizlerinizi bükün, pelvisinizi yukarı kaldırın ve bacaklarınızı itmeye izin verecek kadar ayırın. Bu pozisyonun harika yanı, penetrasyon derinliğini kontrol etmenize izin vermesi ve klitoral uyarımı teşvik etmesidir.

3. Gün batımına doğru yolculuk

Kontrolü elinize alın ve zirveye çıkın. Bu pozisyon, samimi bir öpüşmeye ve göze bakmaya izin verdiği ve en çok zevk aldığınız ritmi yaratmanıza izin verdiği için bazı rahat zamanlar için idealdir. Klitorisini zevkinize göre konumlandırmak ve cinsel zevki artırmakla kalmayacak, aynı zamanda rahat bir ritim oluşturmak için pelvisinizi ileri geri sallayabilirsiniz.

4. Bana yaslan

Yaslanacak bir duvar veya masa bulun. Birbirinizle yüzleşin ve birbirinizin kıçını kimin tutacağını seçin ve destek için bacaklarını diğer kişinin bacağına geçirin. Klitorisini partnerinizin cinsel organlarına sürtünerek birbirinizi uyarın ve ardından vücudunuzu yaklaştırıp uzaklaştırabileceğiniz rahat bir ritim oluşturun.

5. Yandan sarılma

Birbirinize bakabilir veya arkadan girişe izin verecek şekilde kendinizi konumlandırabilirsiniz. Partnerinizle yüzleşiyorsanız, seks oyuncağınızın veya penis şaftınızın hükümdarlığını alabilir ve arzu ettiğiniz açıyı ve itişi yaratabilirsiniz. Arkadan giriş pozisyonunda, kendi hızınızda hareket ederken ve derinliği kontrol ederken hızı kontrol etmek ve partnerinizin hareketsiz kalmasını sağlamak için kalçalarınızı kullanın.

6. İkili

Eğer bir seks oyuncağı olsun ya da olmasın, sırtüstü yatarken klitorisini kendi kendine uyarmaya alışkınsan, o zaman partnerini göğüslerine dokunmaya veya seni öpmeye davet ederken bunu yap. Bu ikili hissi yaratmak dinamit olabilir.

7. Tavşan

Seks oyuncaklarının sadece tek başına oynamak için olduğunu kim söyledi? En sevdiğiniz vibratörün tozunu alın ve partnerinize gösterin. Bir dahaki sefere farklı pozisyonları denerken doğrudan klitoral stimülasyon uygulayarak kullanmayı planlayın.

Zevkinizi artırmak için farklı titreşim ayarlarını kullanın. Genel olarak, yeni bir seks oyuncağı eklerken en önemli şey, ikinizin de her şey hakkında iletişim kurmanızdır – özellikle de birbirinize iyi gelen şeyler hakkında.

8. Boykot

Her şeyi denediyseniz ve hala acı çekiyorsanız – özellikle penetrasyonla – o zaman penetrasyonu biraz boykot etmenin zamanı geldi. Bunun yerine, duyusal odak egzersizlerini uygulayın. Performans yerine şehvetli dokunuş, erotik masaj ve zevk geliştirmeye odaklanın.

Bu molada işleri renklendirmek için 69’u deneyebilirsiniz. Basitçe, arkanıza yaslanın ve siz onun ağzını bulurken sevgilinizin ağzının cinsel organlarınızla yüzleşmesini sağlayın. Birbirinizi keşfetmenin tadını çıkarmak için zaman ayırın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı