Ev - İşGenel

Evde Daha Üretken Olmanın 13 Eğlenceli Yolu

Evde yapılacak tüm tatmin edici ve üretken şeylerin farkına varmaya başladığınızda evde olmak o kadar da kötü değil.

Satranç oynamak

Netflix’in yeni dizisi The Queen’s Gambit. Bu konuda size ilham verebilir. Bu çok iddialı geliyorsa veya pratik yapacak kimse yoksa, bunun yerine solitaire oynamayı dene.

Hayalinizdeki Evi Dekore Edin

Evinizde yeniden dekorasyon projesine başlayarak tam anlamıyla yapabilirsiniz ya da gelecekte bir gün sahip olmayı umduğunuz hayalinizdeki evden ilham almak için farklı odalarınızı dekore edebilirsiniz.

İlk Covid Gezinizi Planlayın

Tekrar seyahat etmenin ne zaman güvenli olacağını bilmiyoruz, ancak bu, bir gün farklı yerleri ziyaret etme ve listemize ekleme konusunda hala heyecanlanamayacağımız anlamına gelmez.

Yeni Bir Enstrüman Alın

Çevrimiçi olarak bazı harika eğitimler ve kaynaklar var ! Veya zaten bir enstrüman çalıyorsanız, kendinize yeni bir şarkı öğretin.

Tatil için Online Alışveriş

İster kendi tatil dilek listenizi oluşturmaya başlayın, ister sevdikleriniz için alışveriş yapmaya başlayın, erken başlamak her zaman iyi bir fikirdir.

Sanal Olarak Gönüllü Olun

Şu anda desteklenecek çok sayıda topluluk var ve fiziksel varlığımızla ille de rahatlama veya rahatlık sağlayamasak da, elimizden gelen her şeye kesinlikle katkıda bulunabiliriz.

İç Barmeninizi Ortaya Çıkarın

Aynı eski içecek tariflerine bağlı kalmak yerine, biraz daha zor (ve daha heyecan verici) kokteyl tarifleriyle kendinize meydan okuyun .

Meditasyon yapmak

Şimdi içsel kendinizi bulmaya yatırım yapmanın tam zamanı.

Kendin Yap Projeleri Yapın

Hiç şüphe yok ki, evinizin etrafında biraz süslenmeye ihtiyaç duyabilecek pek çok şey var. Kilerinizi yeniden düzenlemek, bir kapı çerçevesini boyamak veya asma raflar kurmak istiyorsanız, bu küçük ev güncellemeleri ortamı ve dolayısıyla ruh halinizi iyileştirecek.

Online Çevrimiçi Sergileri Gezin

Pek çok müze sergilerini çevrimiçi olarak gezip, böylece sanat ve kültür gezilerinizi evlerimizden alabiliyoruz. İşte frida kahlo müzesini gezmek için.

Yeni Bir Konu Araştırın

Tarihte belirli bir dönemi veya gerçekten herhangi bir şeyi merak ettiniz mi? Şimdi kendinizi eğitme zamanı. Uzman olun!

Yoga veya Pilates yapın

Deneyebileceğiniz çok sayıda harika online uygulama var. Rehberli bir dersi seçebilir veya sadece kendi hızınızda hareketlere bakabilirsiniz.

Yeni bir dil öğren

Dil uygulamarını indirip pratik yapmaya başlamak için iyi bir zaman .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı