Ev - Bakım

Ucuz Ev Dekorasyon Fikirleri İçin 9 Öneri

Çok fazla para harcamadan evinizi yeniden dekore edin. Evinize yeni bir hayat vermek ve nefes almak için birkaç basit adım gerekiyor. Para harcamadan evinize nasıl yeni bir lezzet katabileceğinizi görmek için okumaya devam edin! 

1. Boya

boya

Yeni ve farklı bir kat boya, bir odaya en büyük değişikliği yapmanın en ucuz iki yolundan biridir (Diğeri için 2.’ye bakın).

Ama hangi boyayı seçmeliyim? Ah, zor soru. Bu kısmı size bırakıyoruz.

2. Dağınıklığı Giderme

dağınıklık giderme

Dağınıklığı gidermenin size hiçbir maliyeti olmayacaktır.

3. Saklama Kavanozları – İsimlendirme

saklama kavanozları

Kutularınıza, kavanozlarınıza ve saklama alanlarınız isimlendirmek sadece alanı güzelleştirmekle kalmaz. herkesin bir şeyleri kolayca bulmasına ve sonrasında yerine geri yerleştirme de yardımcı olacaktır. Yazıcıdan çıktı alarak, çok güzel yazı stilleriyle bu kavonozlarınızı veya kutularınızı süsleyebilirsiniz.

4. Kitaplık Stili

kitaplık

Süs eşyalarınızı kitaplarınızı veya çiçeklerinizi çok para harcamadan yerleştirebilirsiniz. Bir kitap rafını süslemek ve yerleştirmek çok kolay ve eğlencelidir.

5. Mobilyaları Yeniden Düzenlemek

mobilya yeniden düzenle

Bazen bir şeylerin yerini değiştirmek veya hareket ettirmek odanızı yepyeni gibi gösterecektir. Bir kuruş harcamadan ‘yeni’ alanınızı sevmeye başlayabilirsiniz!

6. Yastıklarla Süsleyin

yastıklarla süsle

Dengeli bir yastık düzenlemesi, görsel açıdan en hoş düzenlemelerden biridir. Birbirini tamamlayan renklerle başlayın.

7. Mumlar

mum

Farklı uzunluklardaki mumları alın ve bir araya getirin. Çok basit masaya bile lüks bir görünüm veriyor. Bonus olarak yemek masanızın ortasına bu mumları yerleştirerek şık bir görünüm de elde edebilirsiniz.

8. Ayna

ayna

Alanınıza büyük boyutlu aynalar ekleyin. Aynalar alanınızı açar ve odanın doğal aydınlatmasını geliştirir. Büyük aynaların basitçe bir duvara yaslanması veya herhangi bir yerde durması evinizi şık gösterecektir.

9. Evinizi Çiçeklerle Süsleyin

çiçek

Canlı çiçekler veya ev bitkileri her zaman iyidir, çevrenize renk katarlar. Mevcut ev dekorunuzu çok iyi tamamlayan çiçekler ve ev bitkileri ile oturma odanıza hayat getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı